Adresa:

Hotel U Veze
Nupacka 149
Nupaky 25101
Czech Republic

Aktuálne počasie:

Hotel U Veze ubytovanie Nupaky Aktuálne počasie: jasno
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 1 °C
Vietor: 23 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

**** Hotel U Veze / ubytovanie Nupaky

Hotel Nupaky U Veze
MEETING **** HOTEL PRAHA nájdete iba 20 minút jazdy z centra Prahy v blízkosti Pruhonického zámku. Hostia môžu očakávať kvalitný servis 4 * hotela, ktorý znesie náročné kritériá 21. storočia.

Ubytovanie v blízkosti Prahy
Meeting hotel Praha ponúka ubytovanie v 45 izbách s kapacitou 95 lôžok a 1 luxusný business / svadobný apartmán so saunou a vírivou vaňou a posteľou s nebesami. Všetky izby sú vybavené štýlovým nábytkom, TV, telefónom a minibarom, wifi a trezorom. Aj handicapovaní hostia môžu využiť atmosféru štýlového zariadenia.

V Meeting **** Hoteli Praha je hosťom k dispozícii: sauna, posilňovňa, roletic masáže a ďalšie rôzne druhy masáží. Možnosť zaparkovať na viac ako 50 parkovacích miestach ... a priletieť môžete aj vrtuľníkom.

Meeting hotel Praha reštaurácia a letná terasa
Hotelová reštaurácia ponúka klasickú českú kuchyňu, ale aj vynikajúce minútky, cestoviny a šaláty. Skúsení kuchári s láskou pripraví špeciality zo zveriny, dobroty talianskej kuchyne, aj rauty, záhradné párty, grilovanie, či catering. Od jari až do neskorej jesene možno posedieť na grilterase, ugrilovať steaky alebo aj celé prasiatko. Grilterasa je vhodná aj na usporadúvanie osláv, sprievodných svadobných party apod. K tomu si môžete zahrať na hotelovom 18-ti jamkovom minigolfovom ihrisku svoj profi turnaj.

Meeting Hotel Praha Konferenčné priestory
Kto hľadá vhodné miesto pre firemné akcie, večierky, školenia i meetingy do 120 osôb (podľa usadenia) v blízkosti Prahy, potom Meeting **** hotel Praha môže byť tým pravým miestom. Meeting Hotel Praha disponuje priestormi pre konanie konferencií, školení, seminárov aj svadieb. Konferenčná sála až pre 120 osôb, salónik Meeting 1 pre 60 osôb, Meeting 2 pre 45 osôb, alebo Lovecký salónik vybavený krbom a biliardovým stolom. Samozrejmosťou je možnosť využitia technického vybavenia a dostatočne dimenzované hotelové parkovisko.

Meeting hotel Praha svadby
Pre svadby, svadobné hostiny i rodinné oslavy v hoteli poskytujú 10% zľavy z celkového účtu a Svadobný apartmán s flašou sektu, jahodami a raňajkami do postele ZDARMA. Všetko vybaví za Vás - Potrebné formality, oznámenia a tlačoviny, kytice a kvetinovú výzdobu. Tanečná sála, živá hudba, DJ, reprodukovaná hudba. Služby fotografa a kameramana, stráženie detí. Doprava do hotela luxusnou limuzínou. Ohňostroj, svadobné holubice.
Hotel Nupaky U Veze - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Nupaky U Veze - hotel má reštauráciuHotel Nupaky U Veze - V hoteli je biliardHotel Nupaky U Veze - možnosť pripojenia na internetHotel Nupaky U Veze - k dispozícii letná terasaHotel Nupaky U Veze - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Nupaky U Veze - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Nupaky U Veze - Izby s vlastnou toaletouHotel Nupaky U Veze - v izbach je telefonHotel Nupaky U Veze - Iybz sú vybavené televízorom